Kategoriler

Tıkalı Klozet Açma İşleri

Robotla Kırmadan Klozet Açıcı

Klozet açma
Klozet Gider Tıkanması Açma ve Fiyat Politikası
Klozet Tıkanıklığı Açmada Profesyonel Yöntemler
Tıkanan Bir Klozeti Açmak İçin Nasıl Bir Yol İzliyoruz
Kimyasal ilaçla klozet tıkanıklığı açılırmı?
Klozet Tıkanmalarında Alınacak Önlemler
Kameralı Sistem Görüntüleme İle Klozet Açılması
Pisuvarlar Neden Tıkanır

Klozet açma Klozet tıkanıklığı,tıkanan borular tıkalı tuvalet klozet,tıkanmış pis su giderleri,pimaştan su geri geliyor,tıkanma nedeniyle suyun geri taşması,makina ile kırmadan tıkanan borular nasul açılır .,boru ve pimaşlarda oluşan tıkanıklıklara en kolay çözüm nedir,Klozet tıkanıklık sorunları yapılarda önemli sorunlardan biridir, tıkanıklık arızası meydana geldiğinde klozet kullanılamaz ve hayatımızı zorlaştırır.İleri hatlarda oluşan Klozet tıkanması dahada önemli bir sorundur yapılarda atık su ana hatlarında tıkanma olursa Klozet suyun geri basma riskide vardır buda oturulan bir daire işin kötü sonuçlara yol açar Klozet tıkanma sorununu biran önce müdahale edilip tıkanıklığın açılması gerekir.

Klozet Gider Tıkanması Açma ve Fiyat Politikası Klozet tıkanıklığı açma nasıl yapılır? Açılmayan Klozet tıkanmalarının çözümü nedir? Klozetler neden tıkanır?Tıkanan Klozeti kim açabilir? Yapılarınızda klozet,küvet gibi atık su giderlerinde oluşan tıkanıklık,suyun gitmemesi,suyun geri gelmesi gibi sorunları çözmek için hiç bir yeri kırmıyoruz. Sebebi ne olursa olsun tıkanıklığı özel makinalarımızla hiçbiryere zarar vermeden kısa sürede açıp teslim ediyoruz. Sorununuzu gideremessek hiç bir ücret talep etmiyoruz.

Klozet Tıkanıklığı Açmada Profesyonel Yöntemler Klozet tıkanıklığı açma eski yöntemlerde çok zor bir işlemdi. Klozetin giderinde oluşan bir tıkanıklık evde ve ya iş yerinde çok büyük sorunlar meydana getirir. Bu durumu ortadan kaldırmak için eski yöntemde klozet çıkarılır zenim ve duvar kırılır sonra tıkanıklığa sebep olan madde bulunur en son olarak da kırılan yerler eski düzenine getirilir. Bu sistem hem zaman kaybı hem de maddi olarak insanları etkilemekteydi. Klozetin tıkanmasının bir çok nedeni olabilir. Gün içerisinde çok defa kullanılan klozetlere atılmaması gereken maddeler atılırsa eğer bir süre sonra tıkanıklığa neden olabilir. Hatta tuvalet kağıdı dahi klozetlere atılmamalıdır. Bunun yanında sigara paketleri gibi sert cisimlerde atılmamalıdır. Meyve kabukları, kuruyemiş kabukları gibi maddelerde atılmamalıdır. Bu tür maddelerin atılması sonucu belirli bir zaman sonra tıkanıklığın gerçekleşmesi doğaldır.

Tıkanan Bir Klozeti Açmak İçin Nasıl Bir Yol İzliyoruz Evinizde,işyerinizde,bahçenizde yapılarınıza zarar vermeden kırmadan hasarsız tıkanma sorunlarınızda firmamızdan yardım alabilirsiniz ekibimiz önce tıkalı kısmı tesbit eder ve boruda tıkanmaya sebeb olan nesneyi kamera ile görüntüler daha sonra tıkanıklık açmak için üretilen özel makinayı tınanan lavabo tuvalet herneyse içine gönderir tıkanmaya sebeb olan nesneye göre makınanın çelik spral uçuna gerekli aparat takılır ve tıkalı bölgeye ulaştığında devreye girer tıkanan nesneyi parçalar ve geri çıkarır.kısaca kırmadan tıkanıklık açmanın mantığı budur aslında hernekadar kamera ile görüntüleme olsada esas olan tıkanıklık açma makinasının yaptığı görevdir. Kanal açma makinesi ile yapılan hizmetlerde firmamızın en büyük kuralı kaliteli hizmet anlayışıdır.

Firmamız buzamana dek sayısız pis su boru ,pimaş giderleri tıkanıklıkları çalışmaları yapmış konusunda büyük deneyimlere ulaşarak bütün çözümleri üretebilmektedir sürekli gelişen teknolojiden yararlanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ilke edindik.

Kimyasal ilaçla klozet tıkanıklığı açılırmı? Klozet tıkalı durumda ile kimyasallar pek bi işe yaramayacaktır. Fakat Klozet tıkanmadan önce bu kimyasallar belli zamanlarda kullanılırsa ileride olası tıkanma sorunlarını kısmen önler.Özetle bu kimyasallar Klozet tıkanması oluşmadan önce kullanılmalıdır.Bütün Klozet sorunlarınızda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Klozet Tıkanmalarında Alınacak Önlemler Klozette bu gibi sorunlar yaşamamak için tuvalete çöp kovası konulabilir. Bu sayede atılması gereken maddeleri klozete atmak yerine çöpe atabiliriz. Eğer başımıza böyle bir durum gelirse klozet tıkanıklığı açma yöntemini iyi seçmeliyiz. Klozet tıkandığında açmak için bazı kimyasallar piyasada bulunmaktadır. Bu kimyasallar kısa süreli çözüm üretmektedir. Klozete uygulayacağınız bu kimyasallar belirli bir süre sonra gider borularına zarar verecektir. Bu zararın büyümesi sonucunda tıkanıklıktan daha büyük sorunlar getirebilir. Boruların yıpranması sonucu paslanma olayları olur ve çatlamalar hatta delikler meydana gelir.

Kameralı Sistem Görüntüleme İle Klozet Açılması Klozet tıkanıklığı açma yöntemi olarak görüntüleme yöntemlerini seçmelisiniz. Bu yöntemi seçtiğinizde son teknoloji aletleri ile görüntülü olarak klozetin gider kısmını aletler yerleştirilir ve tıkanıklık bulununcaya kadar devam edilir. Tıkanıklık eğer bir maddeden meydana geliyorsa kameranın ucunda bulunan kancalar sayesinde bu tıkanıklığa sebep olan maddeler alınır. Bu sayede tıkanıklık sorununuz çözülmüş olur. Bu yöntem ile hiçbir zemin ve ya duvarı kırmak zorunda kalmazsınız. Günümüzde en temiz çözülen yöntemlerin başında gelir. Evinizin hiçbir köşesini yıpratmadan kırmadan sorununuzu halledersiniz. Artık eski yöntemleri kullanan kalmadı. Bu yöntemin kolaylığını ve faydasını duyan herkes görüntüleme sistemlerini kullanarak bu gibi tıkanıklıkları ortadan kaldırıyor. Fiyat olarak da herkesin bütçesine uygundur.

Pisuvarlar Neden Tıkanır Atık su giderlerinde mutfak giderlerinden sonra en sık rastlanan tıkanma problemleri pisuvarlarda meydana gelir,Pisuvar gider boruları her ne kadar eğimli yapılmış olsada kullanım itibari ile kireçlenme çok çabuk oluşur nasılki mutfak giderlerinde yağlanma tıkanmaların asıl sebebi oluyorken pisuvarlarda da kireçlenme tıkanma sebebidir.

Pisuvarlar Neden Daha Sık Tıkanır?

Pisuvarlar tıkandıktan sonra açılması zor olan giderler arasında yerini alır çünki boru içerisinde taşlanma meydana geldiğinde hortumla ,telle nede asit türü kimyasallar ile açabilmek pekte mümkün olmayabilir bazen kamera yada robot makinalar bile pisuvar tıkanıklığını açmakta zorlanmaktadır.
Pisuvarların tıkanmasını önlemek için yada uzun süreler tıkanma sorunu yaşanmaması için taraher musluğunun sürekli damıtma şeklinde açık olması gerekir bu hem boruların içinde kireç tutunmasını önler hemde kokuyu en aza indirir,ayrıca yoğun olarak pisuvar kullanılann işletmelerde belirli periyotlarda tabi tıkanmadan önce pörçöz ve benzeri kimyasal madddeler kullanılmalıdır.
Manuel yöntemlerle hiç bir şekilde açılmayan pisuvar boruları biz yada benzeri hizmet veren tesisatçılar tarafından robot makina ve kameralarla çalışma yaparak açılır keza robot makina ile açılmayan gider tıkanmalarında başkada bir çare olmayıp sorunun kırmadan çözüme ulaşması söz konusu olamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir