Kategoriler
Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Nasıl Bulunur ve Nasıl Anlaşılır?

su kaçağı nasıl bulunur? su kaçakları nasıl oluşur? su kaçağı tespitinde hangi alet ve cihazlar kullanılır? su kaçağı olduğu nasıl anlaşılır? kırılmadan su kaçakları bulunabilirmi? su kaçak tespit cihazları nasıl çalışır? evimde su kaçağı var ne yapabilirim? su faturam neden çok geliyor? su kaçaklarını ve su sızıntılarını kim yapar?
tüm su kaçağı ve su sızıntısı sorunlarınızda istanbul su tesisatı yanınızda tesisat su arızalarında bizi arayabilirsiniz.

Su kaçağı İstanbul’da 5-10 yıl önceleri ustalık tecrübeleri ile tahminsel olarak bulunurdu su kaçağını bulmak için alt kattaki dairede inceleme yapılır su inen dairede oturan kişiden bilgi alınarak örneğin su sürekli olarak akıyormu,su sızdırmasının geç saatlerde dafa fazlalaşıyormu,suyun damlamasında bazen kesilme oluyomu,sızdırmanın ilk nereden başladığı gibi bilgiler alınır daha sonra su kaçağı olan dairede çalışmaya başlanırdır temiz su kaçağının olup olmadığını anlamak eskidende kolaydı fakat zor olan temiz su kaçağının tam olarak yerini belirlemekti eski yıllardada örneğin biz test pomlasını daire tesisatına basar şebeke suyunda kaçak olup olmadığını anlardık eğer kaçak temiz su tesiatında ise önce musluk diplerin birleşim ve ek yerlerini inceler yüzeysel olarak bi kaçak göremessek bilgi,tecrübe ve tahminlerimizle kırma işlemini gerçekleştirdik.

ESKİ YÖNTEMLERLE SU KAÇAĞI TESPİT İŞLERİ

Su kaçağı tespitleri günümüzde ise çok gelişmiş yöntemlerde yapılmaktadır bir eski yıllarda bu işin zor olduğu dönemlerde çalıştık kara düzen diye tabir edilen ilkel takım alet ve edevatla oysa yeni nesil tesisatçı meslekteşlarımız su kaçağını tespiti ve tamiri konusunda çok şanslıdır çünki günümüzde teknoloji okadar ilerlemişki hiç bir yeri kırmadan boru düzergahlarını görebilecek tespitini noksal olarak belirleyebilen makina ve cihazla üretilmiştir.

İSTANBUL SU TESİSATI VE SU KAÇAĞI HİZMETİNDEKİ KONUMU

Geçmiş yıllarda bina,otel,hastane gibi mesleğin en ağır çalışma kollarında faaliyet gösteren firmamız ve çalışanlarımız heleki demir tesisat zamanındaki zorlukları görmüş geçirmiş tesisatçı olarak biz yaklaşık 5 yıl önce servis ağırlıklı çalışma kararını aldık su kaçağı,tıkanıklık,gibi işlerde teknolojinin olmadığı dönemlerdede zaten başarılı ve aynı ekiple çalışan servisimiz su kaçağına yönelik tüm cihaz ve donanımı edinip hizmet kalitemizi yükselttik. Su kaçağı tespiti sayfamızıda inceleyebilirsiniz

 

“Su Kaçağı Nasıl Bulunur ve Nasıl Anlaşılır?” için 3 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir