Hakkımizda

istanbulsutesisati.com

istanbul su tesisatı,1998 yılında kurulmuş olup,sıhhi tesisat,yangın,hava ve buhar tesisatları ve doğalgaz alanında bilgi birikime sahip ve birçok site,işmerkezi gibi büyükprojelerde faliyet göstermiş,sonraki yıllarda ise İstanbul’un tamamını kapsayabilecek tesisat servisi olmak için kapasitesini arttırarak  çalışmalarına başlamıştır.

2005 yılndan itibaren teknolojinin alanımızda getirdiği yenilikleri takip ederek profosyonel hizmet kalitemizi alman ve italyan teknolojisi cihaz ve ekipmanlarla destekleyerek dahada güçlü hale getirdik.

Geçmişten bugüne alanında uzman kadromuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bir işte değil müşterilerilerimizle daima çalışmayı itinalı ve sorunsuz hizmeti ilke edindik.

Bugün İstanbul Avrupa yakası tüm ilçelerde son teknoloji cihazlarımız ve ekibimizle,kırmadan noktasal su kaçağı tespit edip tamiratını,atık su pis su giderlerindeki tıkanıklık sorunlarını yapınıza zarar vermeden açmak kameralı kanal görüntüleme,kimyasallı panel radyatör,petek,kombi temizlik hizmetlerini vermekteyiz.

Müşteri portföyünün yaklaşık %de 40 ını web üzerinden sağlamayı başaran İstanbul su tesisatı bu konununda üzerinde durarak İstanbul Avrupa yakasında online tesisatçılık hizmetinede damgasını vurmuştur,gerek web yayınları gerekse sosyal kanalları ilede ziyaterçilerine en iyi mesleki deneyim ve bilgilerini aktarabilme gaytetinde olan İstanbul su tesisatı aynı zamanda sıhhi su tesisatı alanında  Türkiye üzerinde  bağımsız en büyük web kaynağıdır aynı zamanda yavaş ve kararlı adımlarla ilerleyerek gelecekte Avrupa yakası en büyük tesisat firması olmaya adaydır

Değerli ziyaretçilerimiz; İstanbul su tesisatı orjinal resmi web sitemizdesiniz, İstanbul su tesisatı web yayınları ve sosyal ağlarında tek sabit telefon numarası kullanmakta olup,logomuzda hep aynıdır bilmenizi önemle rica ederiz.

Son olarak İstanbul su tesisatı  İstanbul Avrupa yakası 21 ilçe dışına servis hizmeti vermeyi gelecektede düşünmemektedir.[dwqa-submit-question-form]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir