Kategoriler

Tuvalet Açma Yöntemleri

Kamera Sistemli Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet açma
Tuvaleti kırmadan robot makina ile açmak
Tuvalet Tıkanmasında yapabilecekleriniz nelerdir?
Spreal Yada Tel İle Tuvaletin Açılabilmesi

Tuvalet açma

Tuvalet tıkanıklığı,tıkanan borular tıkalı tuvalet klozet,tıkanmış pis su giderleri,pimaştan su geri geliyor,tıkanma nedeniyle suyun geri taşması,makina ile kırmadan tıkanan borular nasul açılır .,boru ve pimaşlarda oluşan tıkanıklıklara en kolay çözüm nedir?

Tuvalet tıkanıklık sorunları yapılarda önemli sorunlardan biridir, tıkanıklık arızası meydana geldiğinde tuvalet kullanılamaz ve hayatımızı zorlaştırır.İleri hatlarda oluşan tuvalet tıkanması dahada ciddi bir sorundur yapılarda atık su ana hatlarında tıkanma olursa tuvaletten suyun geri basma riskide vardır buda oturulan bir daire işin kötü sonuçlara yol açar tuvalet tıkanma sorununa biran önce müdahale edip tıkanıklığın açılması şarttır.

Tuvalet tıkanıklığı bir çok sebepten meydana gelir kimi zaman yalnışıkla atılan cisimler yüzünden kimi zamadanda boruların kireçle kaplanıp boru çapındaki daralmalardan kaynaklanmaktadır bu bölümde tuvalet tıkanıklığı sorununda tesisatçı çağırmadan önce klask basit yöntemleri yineleyerek anlatacağız nitekimi kendi yöntemlerinizle yapabileceğiniz işlemler kısıtlıdır.

Tesisatçı Tuvaletin Kırılarak Açılması Gerektiğini Söyledi

Tuvaletin açılması için tesisatçı çağırdınız fakat dışardan müdahale ederek tuvaleti açamadı normalde tesisatçınızın burda size iki seçenek sunması gerekir ya tıkalı olan bölgenin kırılarak tıkanıklığın açılmasını yada robor makina ile kırılmadan açılabildiğini söylerler hiçbir çekilse tıkalı tuvaleti açamadıysanız servisimizi arayarak durumu bildirin sizi bu dertten hasarsız şekilde ile kurtaralım.

Tuvaleti kırmadan robot makina ile açmak

Firmamız buzamana dek sayısız pis su boru ,tuvalet giderleri tıkanıklıkları çalışmaları yapmış konusunda büyük deneyimlere ulaşarak bütün çözümleri üretebilmektedir sürekli gelişen teknolojiden yararlanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ilke edindik. Evinizde,işyerinizde,bahçenizde yapılarınıza zarar vermeden kırmadan hasarsız tuvalet tıkanma sorunlarınızda firmamızdan yardım alabilirsiniz ekibimiz önce tıkalı kısmı tesbit eder ve boruda tıkanmaya sebeb olan nesneyi kamera ile görüntüler daha sonra tıkanıklık açmak için üretilen özel makinayı tınanan tuvalet içine gönderir tuvaletin tıkanmasına sebeb olan nesneye göre makınanın çelik spral uçuna gerekli aparat takılır ve tıkalı bölgeye ulaştığında devreye girer tıkanan nesneyi parçalar vegeri çıkarır.kısaca kırmadan  tuvalet tıkanıklığı açmanın mantığı budur aslında hernekadar kamera ile görüntüleme olsada esas olan tuvalet açma makinasının yaptığı görevdir. Tuvalet açma makinesi ile yapılan hizmetlerde firmamızın en büyük kuralı kaliteli hizmet anlayışıdır. Yapılarınızda tuvalet atık su giderlerinde oluşan tıkanıklık,suyun gitmemesi,suyun geri gelmesi gibi sorunları çözmek için hiç bir yeri kırmıyoruz. Sebebi ne olursa olsun tıkanıklığı özel makinalarımızla hiçbiryere zarar vermeden kısa sürede açıp teslim ediyoruz. Sorununuzu gideremessek hiç bir ücret talep etmiyoruz.

Tuvalet Tıkanmasında yapabilecekleriniz nelerdir?

Alaturka dediğimiz tuvalet tıkalı durumda iken ve içinde su varken nalburdan temin edebileceğiniz lavabolar için kullanılan pompanın büyük olanları bulunmaktadır çok cüzzi bi fiyatta satın alarak bu pompa ile hızlı şekilde basınç oluşturarak açmayı deneyiniz bu ilk yöntemle tuvalet açılmadı ise tel ile açmayı deneyiniz.

Spreal Yada Tel İle Tuvaletin Açılabilmesi

Pompa ile sonuç alamadınız yine bir yapı marketten bulabileceğiniz bir lavabo açma teli ile deneyin teli çevirerek tıkalı kumaş yada bezi çekmeye çalışın bu işlemi yaparken kimyasal asit bazlı maddelerde kullanarak tuvaletin tıkanmasına sebeb olan cismi yumuşatabilirsiniz eğer bu yöntemleri yaparak başarı elde edemediyseniz malesef sizin yapabileceğiniz pek bişey yoktur,yakınınızdaki bir tesisatçıdan teknik yardım almalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir